Wyniki i wygrane w Eurojackpot

Wyniki i wygrane w Eurojackpot

Nie ma chyba osoby, która nie pragnęłaby zdobyć wielkiej wygranej w loterii liczbowej. Kiedyś możliwe było to jedynie na drodze udziału w polskim lotto, dziś na wyciągnięcie ręki masz lotto światowe. Największe europejskie i amerykańskie loterie liczbowe masz dziś dostępne na wyciągniecie ręki. A wszystko to dzięki Internetowi i możliwości gry online. Siedząc w domowym zaciszu możesz poznać zasady gry w poszczególne loterie liczbowe i wybrać tą, w którą chcesz zagrać. Nawet jeśli nazwy Powerball, Mega Millions czy Eurojackpot niewiele Ci mówią – bardzo szybko nadrobisz zaległości. Wystarczy poświęcić chwilę na poznanie zasad gry oraz możliwych wygranych – i to wystarczy, aby podjąć decyzję, w jaką loterię liczbową dzisiaj zagrasz.

Z pewnością godną uwagi loterią jest Eurojackpot, cechująca się klarownymi zasadami gry, sporymi wygranymi oraz niemałym prawdopodobieństwem zdobycia wygranych. Chcesz poznać więcej szczegółów? Oto one. Loteria Eurojackpot polega na wytypowaniu 5 numerów lotto z puli 50 liczb oraz dwóch dodatkowych liczb z puli 10. Jeśli graczowi uda się trafne wytypowanie wszystkich siedmiu numerów – zdobędzie wygraną I stopnia, której gwarantowana, minimalna wysokość to 10 milionów euro. Ale to nie koniec atrakcji, gdyż format loterii zakłada możliwość kumulacji – największa dotychczas kumulacja wyniosła aż 90 milionów. Nie zapominajmy jednak o wygranych niższego stopnia, których w sumie jest 11 stopni.

Losowanie szczęśliwych numerów Eurojackpot odbywa się co piątek wieczorem. Zaraz po zakończonym losowaniu Eurojackpot wyniki poznasz na stronie internetowej. W taki sposób sprawdzisz aktualne wyniki lotto, a jeśli potrzebujesz poznać znacznie wcześniejsze wyniki – zajrzysz do archiwum lotto. Szansa na zdobycie głównej wygranej wynosi 1: 95 344 200, zatem na tle innych światowych loterii Eurojackpot wypada całkiem nieźle. Spora szansa na wygraną w połączeniu z wielkimi kumulacjami i możliwością gry online czynią z loterii Eurojackpot nie lada gratkę dla każdego miłośnika gier liczbowych. Ty także spróbuj swojego szczęścia w tej loterii i przekonaj się, jak łatwo jest zostać milionerem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *