Graj w Thunderfist Slot w internecie

Graj w Thunderfist Slot w internecie

Jeżeli jesteś miłośnikiem maszyn wrzutowych, ale masz już powyżej uszu zwykłych, monotematycznych gier i miałbyś ochotę pograć w coś bardziej egzotycznego, zachęcamy, żebyś sprawdził nowość od NetEnt: Thunderfist online. To egzotyczna, bardzo specyficzna gra tematyczna, w której można spotkać wojowników, smoki, czarnoksiężników władających piorunami i piękne wojowniczki, a symbole K, Q, A, J, 10 tworzą bambusowe patyki.

Thunderfist potrafi oczarować fantastyczną, oryginalną grafiką i klimatycznym podkładem muzycznym, ale to nie wszystko, co może nam zaoferować. Największym plusem tej gry jest osoba czarnoksiężnika, która czasami zajmuje cały pojedynczy bęben – kiedy uda nam się go wylosować, otrzymujemy mnożnik wygranej. Z kolei smok jest symbolem scatter, a więc daje nam bonusowe, darmowe rundy. Minimalna wartość zakładu w grze to €0.25, a maksymalna – 500.00 zł. Warto również zauważyć, że Thunderfist jest jednym z niewielu automatów, które oferują blisko 250 kombinacji płatności – dzięki temu wzrasta nasza szansa na wygraną.

Automat Thunderfist jest dostępny głównie w ofercie amerykańskich kasyn internetowych, jednak możesz go spotkać także w niektórych polskich serwisach kasynowych, chociażby tutaj: https://admiralspot.com/pl/, więc jeśli chciałbyś sprawdzić czy poradzisz sobie w starciu ze złym smokiem i czarodziejem Thunderfistem, zachęcamy, zagraj już teraz!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *