Zostań poszukiwaczem skarbów

Zostań poszukiwaczem skarbów

Net Entertainment to słynny europejski producent zajmujący się tworzeniem gier automatowych, którego oferta zawiera chociażby takie sloty jak Butterflies, Thunderstruck, Silver Fang, Hot Party, Tootin Car Man czy Leagues of Fortune. W ofercie Net Entertainment mogą znaleźć coś dla siebie nie tylko pasjonaci magii, ale też entuzjaści bajek czy tematyki kulinarnej. Tym razem firma wypuściła automat Gonzo’s Quest, niespodziankę dla miłośników historii.

Gonzo’s Quest to oryginalny slot, który zdążył już zdobyć miano klasyka. Odgrywamy tu rolę Gonzalo Pizarro, konkwistadora szukającego skarbów, i razem z nim wyruszamy na spotkanie przygodzie. Największe plusy Gonzo’s Quest to niespotykane kaskadowe bębny, niezwykłe ornamenty podkreślające specyficzny klimat gry i przede wszystkim wyjątkowo korzystne bonusy. Do tych ostatnich należą chociażby multipliery (wzrastające mnożniki wygranych) i Free Falls (darmowe spiny).

Slot Gonzo’s Quest oferuje dwadzieścia linii stawek, a największa możliwa wysokość zakładu wynosi 1.000 zł. Nie ma tutaj jedynie opcji dodatkowej rozgrywki zwanej gamble. Mamy za to kaskady, które po wygranym spinie automatycznie uruchamiają dwa z pięciu bębnów, co daje nam dużą szansę na powtórną wygraną.

Czy Gonzo uda się trafić do mitycznego miasta pełnego złota? To zależy od nas! Jeśli chcesz mu pomóc odnaleźć złoto, zagraj tutaj w Gonzo’s Quest.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *