Slot, który obudzi twój apetyt na zabawę

Slot, który obudzi twój apetyt na zabawę

W ofercie e-kasyn można znaleźć mnóstwo ciekawych, egzotycznych slotów, ale Big Chef jest jedynym, który wygląda tak smakowicie. Jest to rzecz jasna gra tematyczna, w której podglądamy pracę francuskiego szefa kuchni. To świetna propozycja dla pasjonatów sztuki kucharskiej, a tych jest w Polsce dość sporo, o czym świadczy popularność programów kulinarnych takich jak „Doradca smaku”, „Top Chef”, „Król wypieków” czy „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza”.

Pierwsza rzecz, która zwraca uwagę w automacie Big Chef, to bardzo elegancka i efektowna grafika oraz ścieżka dźwiękowa stylizowana na znany każdemu gwar restauracji. Oznaczenia wyświetlane na bębnach to między innymi smakowite potrawy (steki, homary, crème brûlée, indyki, zupy pomidorowe) oraz obsługa restauracji (sprzątacz, kelner, chef kuchni). Scatterem jest jadłospis, a symbol Wild to nazwa gry – dzięki nim otrzymujemy free spiny. Big Chef posiada jedynie 15 linii płatności, ale za to maksymalna kwota, jaką możemy wygrać w tym slocie, wynosi prawie 85 000.

Automat Big Chef mają w swojej ofercie prawie wszystkie kasyna online, co dowodzi dużej popularności tej gry. Ty też koniecznie spróbuj swoich sił w Big Chef, nawet jeśli nie jesteś fanem gotowania.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *