One-armed bandit z bohaterami „Miasteczka South Park”

One-armed bandit z bohaterami „Miasteczka South Park”

Eric Cartman, Kenny McCormick, Kyle Broflovski i Stan Marsh, bohaterowie serialu „South Park”, wracają w odsłonie slotowej. To z pewnością duża gratka nie tylko dla fanów „Miasteczka South Park”, ale także dla tych, którzy nigdy nie widzieli tej kreskówki. Gra, tak jak animacja, pokazuje przygody 4 chłopców z fikcyjnego miasteczka w Górach Skalistych.

Motywem przewodnim gry jest starcie naszych bohaterów z Professorem Chaosem, jego pomocnikami i chomikami. Poza wspomnianymi wcześniej Kenny’m, Stanem, Kyle’m i Cartmanem na bębnach występują też litery J, A, K, Q oraz liczba 10. Każdy z czterech przyjaciół pełni jakąś funkcję bonusową – do dyspozycji mamy na przykład Kenny`s Multiplier, Stan`s Multiplying Re-Spin, Cartman`s Stacked Wilds czy Kyle’s Overlay Wilds. Po wylosowaniu 3 lub więcej symboli Bonus aktywuje się Epic Bonus Spins, gra bonusowa, w której dochodzi do starcia pomiędzy Mintberry Crunch a Profesorem Chaosem.

Automat South Park oferuje 20 linii płatności i 10 poziomów gry do wyboru. Gracze mogą także dowolnie ustawić wysokość zakładów, przy czym najniższy zakład wynosi 1 PLN, zaś maksymalny – 100 Euro.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *